AJAKAVA

Info täpsustumisel

 

REEDE 26.05

FESTIVALI EELÕHTU

 

kell 19.00 JAREK KASAR (17€)

Arensburgi sohvabaaris MUUSA või ilusa ilma korral Päikeseterrassil

rohkem informatsiooni: +372 45 24 707 ja http://arensburg.ee/uritused/

kell 21.00 “TÄNAVASURFI ÖÖSÕIT”

rohkem informatsiooni: www.facebook.com/events/1009718295794578/

 

LAUPÄEV 27.05

TÄNAVAFESTIVAL

 

KESKVÄLJAKU LAVA

12:00 Alo Benno ja Sten-Erik Liiv

12:35 Cravates Bleues

13:15 Kristiin Koppel

14:45 Duo Jusilo ja Trave

15:30 From Another Island

16:15 Sander Mölder

17:30 Küi

19:00 Tribute to RHCP

20:00 Jaan Tätte / Kristel Aaslaid / Zebra Island

 

KÕLAKODA

12:00 Küi

12:45 Merilyn Sepp ja Richard Toomann

13:30 Maasikad

14:30 Göteborgi kommuuni muusikakooli noorte puhkpilliorkester

16:30 Ou qutid

17:25 Monstercöuq

 

KOERTE ÜRITUSED

12:00 Suur koerte iludusvõistlus “Kuressaare kauneim koer”, asukoht Koertepark

15:00 Koerteklubi Aktiivi Agilityturniir “Kiire ja osav”, asukoht Raiekivi säär

15:00-15:30 Sõnakuulelukkuse ehk SK näidistrenn, asukoht Koertepark

15:30-16:30 Rallikuulekuse tutvustus ja võimalus oma koeraga ka ala proovida, asukoht Koertepark

16:30-17:30 Agility näidistrenn, asukoht Koertepark

rohkem informatsiooni siin

 

LASTEALA

12:00-14:00 Laste Kirbukas (Väikesed tänavaärikad)

13:00-15:00 Noortejaam ja jalgratta vigursõit

13:00-13:30 SÜG-i teadusteater (Holostovi hoov)

14:15-15:00 Laste jooga (I grupp) (4-7 aastased)

12:00-14:00 Politse ja Piirivalveamet

12:00-14:00 Päästeamet

15:30-16:15 Laste jooga (II grupp) (8-12 aastased)

12:00-18:00 Näomaalingud

12:00-18:00 Glitter Tattoo

Õhupallivigurid

12:00-18:00 Kodutütred

12:00-18:00 Robbie Roberts Hairtattoo

16:30-18:00 Poni (sõit)

14:00-17:00 PIPI (erinevad mängud ja tegevused Pipiga)

12:00-18:00 Rahva Raamatu mängude tutvustus ja mängimine

12.00-18.00 Tegevustelk (muinasjutud/ raamatute lugemine, joonistamine ja erinevad tegevused)

Laste Eesti brändiriiete/mänguasjade müük

Fresh Cafe ja Smoothi Bar teevad lastele smuutisid

 

TANTSUALA

12.00–12.30 SEMIIR

12.30–13.30 Tänavajooga

12.30–13.00 tantsu grupp CIARA Tartu

13.00–14.00 Rahvatantsurühmad: KADRID, KADAKA MARI, TÕMBA, JÜRI, SÜG NEIDUDE RÜHM

14.00–14.15 Tantsugrull CIARA Kuressaare

14.15–15.00 VABA LAVA

15.00–15.15 SEMIIR

15.15–16.00 DANCE BATTLE

16.00–16.15 SEMIIR

16.15–17.00 Workshop

17.00–17.30 Rocca Al Mare Tantsusõbrad

17.30–18.00 TANTSUALA LÕPETAMINE

 

TEATRIALA Holostovi hoovis

12:00 Sven Aavik ja sõbrad teevad mõnusa olengu jutu ja muusikaga

13:00 SÜG’st tulevad õpilased ja teevad teadusteatrit

15:00 esitab Leisi koolinoorte sõnakunsti ring etenduse “Vanamemmed omavahel”

16:00 on lava Ivo ja Malle päralt Orissaarest, kes esitavad Muhu monolooge

17:00 esitab Merily Porovart oma loodud luulet

 

PÜHAPÄEV 28.05 kell 12.00-16.00

GARAAŽIMÜÜK

 

avatud aiad, kuurid, kapid

rohkem informatsiooni siin