Korraldajad

Korraldaja: MTÜ Kuresaar a/a EE172200221066176443

Üldkontakt: kuressaarefestival@gmail.com

FESTIVALI ALAD

disain ja käsitöö

Liina Veski, Liisi Ots liisi7@hot.ee, Maris Pints mpints@hotmail.com

kirbuturg ja garaažimüük

Kristi Kirss, Kristina Mägi kristina@visitsaaremaa.ee

lasteala

Katry Reinart katryreinart@gmail.com

muusika ja vabalavad

Raili Ots railiots1997@gmail.com

tänavakunst

Riine Rander riinerander@gmail.com, Ingrid Aulik ingrid.aulik@gmail.com

tänavatants

Rity Roomets rityroomets@gmail.com

tänavateater

Tiina Pitk pitktiina@gmail.com

tänavatoit ja -jook

Alar Aksalu, Katrin Kullamaa +372 510 9549, Terje Nepper, Toomas Leedu saaretoit@gmail.com

vanavara ja antiik

Margit Kõrvits margit@muuv.ee

MUU

koduleht

Mari-Liis Pärn parnmariliis@gmail.com

kujundaja

Raul Vinni raul.vinni@gmail.com

lava

Juss Lindmäe juss.lindmae@gmail.com