Juba teist aastat järjest peame tänavafestivali nimetama TÄNAVAKRUIISIKS.

Pidu toimub 29.ja 30.mail 2021 igasuguse ilmaga, kuid loomulikult tagasihoidlikum nagu ajastule kohane. Sul on võimalus kruiisida mööda linna jala, tõukeratta või autoga. Päeva staarid on meie oma superkohvikud-ja restoranid just selleks päevaks pakutavate tänavatoidu menüüdega. Lisaks on terrassidel suuremaid ja väiksemaid tegevusi,, arvestades kõike, mida seadus üldse lubab.

29.05.2021  Tänava(festival)kruiis üle kogu linna 12.00 - 18.00
30.05.2021  Garaažimüük - avatud aiad, kuurid, kapid 11.00 - 16.00

RITA RAY - ÜKS & AINUS!
Kuressaare Tänavakruiisi raames kostuvad soulihelid Arensburgi suveterrassi eksklusiivsel välikontserdil.
Müüki tuleb vaid 150 piletit!!! LISAINFO SIIT
Piletid, hinnaga 15.- EUR on müügil Arensburgi restoranis kella 12.00 - 20.00.
Kuna kohtade arv on piiratud, siis kohti saab broneerida vaid pileti olemasolul.
Kui olete mandril ja ei saa kohapeale tulla, siis võtke ühendust restoran@arensburg.ee või telefonil +372 564 4428 ja lepime edasises kokku.


Sinisilmset souli, klassikalist R&B’d ja vanakooli diskot viljelev Rita Ray on Põlvast pärit lauljatar ning helilooja.
Oma hingestatud hääle ja ausa lüürikaga on tegemist kohaliku muusikamaastiku esimese tõelise soulitariga. Pealtnäha õrnast neiust õhkab tõelist femme fatale energiat. Tema loomingus säilib siiski ka igatsus tütarlapseliku lihtsuse järele. Muusika- ja Teatriakadeemiat lõpetav lauljatar kirjutab, komponeerib ja kaas-produtseerib lood ise, koostöös oma neljaliikmelise bändi ning Solid Gold Sound produktsioonitiimiga. Noore artisti kasvav enesekindlus heliloojana peegeldub tema värske loomingu järjest enam orkestraalse ning filmiliku souli radadele suundumises. Kontserdil pääseb valla Rita Ray bändi võime saalisviibija hinge ja puusadesse pugeda, ning mõlemaid liigutada. Lauljatari jõulisi vokaale saadavad oma kaasahaaravate meloodiatega Artis Boriss (klahvid), Kristen Kütner (kitarr), Jasper Alamaa (bass) ning Ott Adamson (trummid).
2019. aasta lõpus tuli plaadifirma Funk Embassy Records alt välja Rita Ray debüüt LP “Old Love Will Rust”. Album teenis positiivset vastukaja kohalikul ning rahvusvahelisel maastikul, muuhulgas teenides 4 nominatsiooni Eesti Muusikaauhindadel. Rita Ray teine stuudioalbum on ilmumas 2021. aasta sügisel. Esimest pilguheitu uuele materjalile võimaldab märtsis ilmunud nostalgiahõnguline singel ja video “Love Ain’t the Same”.